City Cooks

HAKKIMIZDA


Etiler Alkent'te 350 m2'lik  şık ve donanımlı mutfağı ile 2010 yılında faaliyete gecen CityCooks Mutfak Okulu, lezzet sevenleri çatısı altında buluşturan yepyeni bir adres. Mutfakta workshop eğitimleri, mutfak kiralama, danışmanlık, etkinlikler ve catering hizmetleri sunan Citycooks, alanında başarılı ve tanınmış bir çok şefin bilgi ve deneyiminden yararlanarak mutfak dünyanıza yeni, modern, farklı ve araştırmacı bir bakış açısı getirmeyi amaçlıyor.

 25 kişiye kadar ders verme ve lansman yapma imkanı sağlayan Eğitim Mutfağı, Catering Mutfağı, Toplantı Salonu, Barista ve Kahve Eğitim Standı ve 100 kişiye kadar davet düzenlenebilen terası ile Citycooks, değişik konseptli bir çok etkinliğe ev sahipliği yapabiliyor.

En kaliteli mutfak malzemelerinin kullanıldıgı, son teknoloji Electrolux ekipman ile donatılmış mutfak okulumuz, gelenekselden fizyona dünya mutfaklarındaki en yeni trendlere uzanan geniş bir yelpazede eğitim ve bilgi paylaşımı fırsatları yaratıyor.

Keyifli bir ortamda mutfak becerilerini geliştirmek isteyen meraklı mutfak severlere sunulan özel dersler, kurumlar icin hazırlanan paket toplantı programları, partiler, eğitimler, doğum günleri ve  düğün davetlerine kadar yararlanabileceğiniz zengin menüleri ile catering hizmetleri, lezzetli doğal ve özgün çeşitleri ile günlük üretilen birbirinden lezzetli sunumlar ile şeflerimiz sizleri bekliyor.